Hava Alarmları

Hava Durumu Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,2 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Teknasyon
Hava Alarmları mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek hava durumunu yakından takip edebilirsiniz.

Dışarıya çıktığınız anlarda her hangi bir hava olayı sürprizi ile karşılaşmamak için Hava Alarmları mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Android  cep telefonunuza Hava Alarmları mobil uygulamasını indirerek güvenilir hava raporlarını takip altına alabilirsiniz. Gününüzü Hava Alarmları ile planlayın, işlerini ayarlayın; böylece gününüzü daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Hava Alarmları, kullanmaya başladığınız anda bulunduğunuz konumun hava durumunu görmeye başlarsınız. Buna ek olarak ilerleyen saatlerdeki ve günlerdeki hava durumu tahminleri de size sunar. Ayrıca yağış alan bölgeleri harita üzerinden takip etmenizi sağlar. Bu da gelecek planlarınızı ayarlamanız konusunda işinize yarayacaktır. 

Tüm bu bilgileri sadece bulunduğunuz konum için değil hava durumlarını ve günlük tahminlerini takip etmek istediğiniz konumlar için de sunar. Şehir, kasaba adı ya da posta kodu ile arama yaparak istediğiniz konumları ekleyebilir ve takip etmeye başlayabilirsiniz. Hava durumunu yakından takip altına alarak planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Böylelikle her hangi bir sürprizle karşılaşmadan planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Hava Alarmları indir
DİĞER SÜRÜMLER